Warto już teraz zaznaczyć w kalendarzu i zaplanować swój udział w wyjątkowym wydarzeniu, jakim bez wątpienia będzie X Międzynarodowa Konferencja Technologie Bezwykopowe NO-DIG POLAND 2023. To polski odpowiednik światowych konferencji NO-DIG, które odbywają się od Europy po obie Ameryki, Azję oraz Australię i mają na celu promowanie technologii bezwykopowych, a także podnoszenie kompetencji osób stosujących te technologie do budowy, odnowy i diagnostyki przewodów infrastruktury podziemnej w praktyce.

Polska branża bezwykopowa ma liczne powody do satysfakcji z dotychczasowych osiągnięć, a najlepszą okazją, by o nich mówić, są jubileusze. Stąd właśnie jubileuszowa X konferencja będzie w części poświęcona omówieniu tej drogi, jaką przebyły polskie firmy od początku lat 90. XX w., aby dzisiaj stać w pierwszym szeregu wykonawców inwestycji, być nieodłącznym, niezwykle ważnym elementem rynku budowlanego w zakresie infrastruktury podziemnej. Mówić będziemy zwłaszcza o tym, co w branży nowe, innowacyjne, wpisujące się w technologiczne wymagania jutra. Powiązana z konferencją wystawa zapewni uczestnikom NO-DIG POLAND 2023 możliwość poznania szerokiej gamy materiałów i usług bezwykopowych, a także uzyskania informacji o ich działaniu i stosowaniu bezpośrednio od ekspertów i przedstawicieli firm.

Tradycyjnie odbędzie się wieczorna gala, podczas której poznamy laureatów prestiżowego konkursu EXPERT. Statuetki są przyznawane za wybitne osiągnięcia w dziedzinie inżynierii bezwykopowej. Zostanie również rozstrzygnięty Branżowy Konkurs Fotograficzny Technologie bezwykopowe w obiektywie. Dużo uwagi poświęcimy Polskiej Fundacji Technik Bezwykopowych (PFTT), która w tym roku obchodzi jubileusz 25-lecia działalności. PFTT, jeden z organizatorów NO-DIG POLAND 2023, należy do Międzynarodowego Stowarzyszenia Technologii Bezwykopowych (ISTT), zrzeszającego 28 organizacji członkowskich z różnych zakątków świata.

Jubileuszowa X konferencja NO-DIG POLAND zapowiada się jako pełna niespodzianek podróż w czasie, z niepowtarzalną atmosferą i wielkimi osobowościami w charakterze prelegentów. Zapraszamy do udziału!
Organizatorzy

Współorganizatorzy


10
edycja
3
dni
1
wycieczka techniczna
100
% merytoryki


Program ramowy

ROZWIJAMY

Uczestnicy konferencji oraz sesji warsztatowej otrzymają imienne certyfikaty uczestnictwa w szkoleniu w zakresie technologii bezwykopowych.

INSPIRUJEMY

Integralną częścią konferencji będzie wystawa firm, materiałów, sprzętu oraz urządzeń dla branży, umożliwiająca zapoznanie się z nowinkami technologicznymi i sprzętem.

ŁĄCZYMY

Podczas konferencji świat nauki spotyka się ze światem praktyki. To doskonała okazja do nawiązania kontaktów i relacji biznesowych oraz wymiany wiedzy i doświadczeń.Prelegenci


prof. nzw. dr hab. inż. Emilia Kuliczkowska
Politechnika Świętokrzyska
prof. dr hab. inż. Andrzej Kuliczkowski
Politechnika Świętokrzyska
dr inż. Justyna Lisowska
Politechnika Świętokrzyska
dr inż. Bogdan Przybyła
Politechnika Wrocławska
dr inż. Leszek Wysocki
Politechnika Wrocławska
dr inż. Tadeusz Żaba
Wodociągi Miasta Krakowa S.A., Politechnika Krakowska, Polska Fundacja Technik Bezwykopowych
Wszyscy prelegenci


PartnerPartner Merytoryczny


Patronat Naukowy 
Patronat Branżowy
Miejsce konferencji


Novotel Kraków City West   ★★★★

Ten nowoczesny obiekt położony jest ok. 5 km od dworca Kraków Główny PKP i Dworca Autobusowego MDA oraz ok. 3,5 km od tętniącego życiem Rynku Głównego. Oprócz komfortowego wnętrza i nowoczesnej przestrzeni konferencyjnej goście hotelowi mogą także korzystać z bezpłatnego, szybkiego internetu bezprzewodowego oraz atrakcji znajdujących się w obiekcie.

Adres:
Hotel Novotel Kraków City West ****
ul. Armii Krajowej 11
30-150 Kraków

Czytaj więcej 


UczestnictwoUCZESTNICTWO DLA INWESTORÓW
1590 PLN netto
Cena obejmuje:

✓ dwa pełne dni konferencji, w tym obrady, wystawa, pokazy (27-28.09.),
✓ wycieczkę techniczną (29.09.),
✓ komplet materiałów konferencyjnych,
✓ certyfikat uczestnictwa w konferencji,
✓ certyfikat ukończenia sesji warsztatowej,
✓ całodzienne przerwy kawowe (27-28.09.),
✓ obiady (27-28.09),
✓ kolację grillową (27.09.),
✓ Galę rozdania nagród EXPERT (28.09.).


UCZESTNICTWO DLA FIRM
1890 PLN netto
Cena obejmuje:

✓ dwa pełne dni konferencji, w tym obrady, wystawa, pokazy (27-28.09.),
✓ wycieczkę techniczną (29.09.),
✓ komplet materiałów konferencyjnych,
✓ certyfikat uczestnictwa w konferencji,
✓ certyfikat ukończenia sesji warsztatowej,
✓ całodzienne przerwy kawowe (27-28.09.),
✓ obiady (27-28.09),
✓ kolację grillową (27.09.),
✓ Galę rozdania nagród EXPERT (28.09.).