• Polski
  • English
statuetka_podstr

Nagrody EXPERT

W trakcie konferencji zostaną wręczone statuetki EXPERT 2018 firmom z branży technologii bezwykopowych za innowacyjność ich produktów i technologii z zakresu budowy i odnowy sieci podziemnych.

arrow

konkurs_foto_pdstr

NO-DIG POLAND 2018

NO-DIG POLAND 2018 – Dlaczego bezwykopowo?

Odpowiedź na pytanie zawarte w tytule z pewnością nie stanowiła trudności dla uczestników Międzynarodowej Konferencji Technologie Bezwykopowe NO-DIG POLAND 2018, odbywającej się w cyklu dwuletnim od 2005 r. Tegoroczne spotkanie, które miało miejsce 18 i 19 kwietnia w Cedzynie, było bowiem kolejną okazją do wymiany wiedzy i doświadczeń na temat najnowszych osiągnięć i możliwości technologii bezwykopowych, których wachlarz powiększa się z roku na rok.

więcej

NO-DIG POLAND 2016

NO-DIG POLAND 2016 – święto technologii bezwykopowych

12–14 kwietnia 2016 r. w Kielcach – Cedzynie odbyła się VII Międzynarodowa Konferencja Technologie Bezwykopowe No-Dig Poland 2016. Konferencja organizowana jest od 2005 r. w cyklu dwuletnim, a w każdej z jej edycji brało udział liczne grono krajowych i zagranicznych uczestników (także spoza Europy), w tym przedstawiciele środowiska naukowego, przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych, firm projektowych i wykonawczych oraz producentów materiałów i urządzeń stosowanych w inżynierii bezwykopowej. Tematyka konferencji obejmuje zagadnienia ściśle związane z wykorzystaniem technologii bezwykopowych w projektowaniu, budowie i remontach inwestycji z sektora wodociągowego, drogowego oraz kolejowego, m.in. bezwykopową budowę i naprawę sieci podziemnych pod istniejącą infrastrukturą oraz bezwykopową budowę tuneli infrastrukturalnych.

więcej

NO-DIG POLAND 2014

8–10 kwietnia 2014 r. w Cedzynie koło Kielc odbyła się VI Międzynarodowa Konferencja Technologie bezwykopowe No-Dig Poland 2014, połączona z wystawą wewnętrzną. Konferencja ta organizowana jest w cyklu dwuletnim. W tegorocznej konferencji udział wzięło 187 uczestników z różnych krajów, m.in. Japonii, Stanów Zjednoczonych, Węgier, Czech i Niemiec, a także dodatkowo studenci IV i V roku studiów o specjalności sieci i instalacje sanitarne Politechniki Świętokrzyskiej oraz studenci Koła Naukowego „Krecik”. Obecni byli przedstawiciele świata nauki, firm wodociągowo-kanalizacyjnych oraz firm bezpośrednio związanych z technologiami bezwykopowymi. Patronat medialny nad konferencją sprawowało wiele czasopism z branży wodociągowo-kanalizacyjnej.

więcej

NO-DIG POLAND 2012

W dniach 17-19 kwietnia 2012 r. w Kielcach-Cedzynie odbyła się V jubileuszowa międzynarodowa konferencja „Technologie bezwykopowe NO-DIG Poland 2012” połączona z wystawą wewnętrzną oraz pokazami technologii. Konferencja ta organizowana jest już od 2005 roku. W tegorocznej jubileuszowej konferencji udział wzięło 183 uczestników krajowych i zagranicznych (m.in. z USA, Wielkiej Brytanii  Węgier i Niemiec). Obecni byli przedstawiciele świata nauki, firm wodociągowo- kanalizacyjnych oraz przedsiębiorstw związanych z technologiami bezwykopowymi.

więcej

NO-DIG POLAND 2010

Konferencja odbyła się w dniach 27–29.04.2010 r. w Hotelu Kongresowym – Centrum Biznesu w Kielcach. Zorganizowana została przez Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Świętokrzyskiej wspólnie z Polską Fundacją Technik Bezwykopowych, Aquanet Poznań, Świętokrzyską Izbą Inżynierów Budownictwa, Europejskim Forum Budowli Podziemnych, Centrum Technologii Bezwykopowych w Lousianie, Międzynarodowym Stowarzyszeniem Technologii Bezwykopowych oraz firmę Wod-Kan Consulting.

więcej

NO-DIG POLAND 2008

W dniach 9–11 kwietnia odbyła się III Międzynarodowa Konferencja Technologie Bezwykopowe w Inżynierii Środowiska No-Dig Poland 2008, połączona z wystawą i pokazami terenowymi. Konferencja odbywa się w cyklu dwuletnim, w latach parzystych na przemian z konferencjami krajowymi dotyczącymi nowych urządzeń, materiałów i technologii w wodociągach i kanalizacji, organizowanymi w latach nieparzystych.

więcej

NO-DIG POLAND 2006

Konferencji towarzyszyła wystawa zorganizowana przez 17 firm, a także dwa pokazy terenowe dotyczące bezwykopowej budowy sieci podziemnych za pomocą horyzontalnego przewiertu sterowanego HDD oraz bezwykopowej naprawy przykanalików metodą Konudur Brawoliner.
Podczas uroczystej gali zostało wręczonych siedem statuetek „Expert 2006” dla osób i firm najbardziej zasłużonych w promowaniu technik bezwykopowych.

więcej

statuetka_podstr

Nagrody EXPERT

W trakcie konferencji zostaną wręczone statuetki EXPERT 2018 firmom z branży technologii bezwykopowych za innowacyjność ich produktów i technologii z zakresu budowy i odnowy sieci podziemnych.

arrow

konkurs_foto_pdstr

SPONSORZY

Prawa do strony www © NBI Media 2017. Wszelkie prawa do strony internetowej zastrzeżone. Projekt i tworzenie : serwisy internetowe - hauerpower.com na wordpress.
Strona internetowa używa plików cookies, brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.