• Polski
  • English
statuetka_podstr

Nagrody EXPERT

W trakcie konferencji zostaną wręczone statuetki EXPERT 2018 firmom z branży technologii bezwykopowych za innowacyjność ich produktów i technologii z zakresu budowy i odnowy sieci podziemnych.

arrow

konkurs_foto_pdstr

NO-DIG POLAND 2012

W dniach 17-19 kwietnia 2012 r. w Kielcach-Cedzynie odbyła się V jubileuszowa międzynarodowa konferencja „Technologie bezwykopowe NO-DIG Poland 2012” połączona z wystawą wewnętrzną oraz pokazami technologii. Konferencja ta organizowana jest już od 2005 roku. W tegorocznej jubileuszowej konferencji udział wzięło 183 uczestników krajowych i zagranicznych (m.in. z USA, Wielkiej Brytanii  Węgier i Niemiec). Obecni byli przedstawiciele świata nauki, firm wodociągowo- kanalizacyjnych oraz przedsiębiorstw związanych z technologiami bezwykopowymi.

Punktem kulminacyjnym konferencji „Technologie bezwykopowe” – NO-DIG Poland 2012 była uroczysta gala podczas której wręczono wyróżnienia i statuetki „EXPERT 2012”  laureatom tegorocznego konkursu oraz pamiątkowe grawertony sponsorom konferencji jak również dyplomy dla wyróżnionych osób i firm.
W podziękowaniu za przygotowanie wyróżniających się referatów nagrodzono
3 przedsiębiorstwa wodociągowo- kanalizacyjne a dyplomy otrzymali:. Joanna Jacobs z Metropolitan Water Reclamation District of Greater Chicago, Katarzyna Staniszewska z Aquanet Poznań S.A. oraz Stanisław Ciołak  z Wodociągów Kieleckich.
Miłym akcentem podczas wieczornej Gali, było przyznanie przez organizatorów dwóch jubileuszowych statuetek: za działalność organizacyjną w Polskiej Fundacji Technik Bezwykopowych dla vice prezesa Zarządu Fundacji Benedykta Lipczyńskiego Dyrektora ds. Wsparcia Technicznego GPW S.A.  oraz w kategorii akademickiej za osiągnięcia naukowe i działalność w Międzynarodowym Stowarzyszeniu Technik Bezwykopowych dla profesora Uniwersytetu Stanowego w Arizonie i prezesa ISTT Samuela Ariaratnama.

Przyznano również  2 wyróżnienia  i 2 statuetki Expert 2012  w dwóch nominowanych kategoriach:
– w kategorii bezwykopowa odnowa w latach 2010-2011 wyróżnienie „Expert 2012” otrzymała firma: Infra S.A.  za zastosowanie innowacyjnej technologii wykonania renowacji kanalizacji, przy użyciu powłoki CIPP utwardzanej promieniami UV w Nowym Sączu”.
– w kategorii innowacyjne rozwiązanie w zakresie produktów stosowanych w bezwykopowej budowie lub odnowie oraz diagnostyce sieci podziemnych za lata 2010-2011 wyróżnienie „Expert 2012” otrzymała firma : Górażdże Cement S.A. / HeidelbergCement Baustoffe für Geotechnik GmbH & Co. KG za innowacyjny produkt: Drill-mix® – samoutwardzalną płuczkę wiertniczą stosowaną w horyzontalnych przewiertach sterowanych (HDD) i mikrotunelowaniu.
STATUETKĘ „EXPERT 2012 „ w kategorii bezwykopowa odnowa w latach 2010-2011 otrzymała firma Preuss Pipe Rehabilitation Polska sp. z o.o. za  wykonanie metodą „Process Phoenix- Double Jacket” renowacji odcinka magistrali wodociągowej składającego się z 6 łuków w Krakowie wraz z przejściem przez Wisłę wiaduktem kolejowym, a w kategorii innowacyjne rozwiązanie w zakresie urządzeń, produktów lub technologii stosowanych w bezwykopowej budowie za lata 2010-2011 STATUETKĘ „EXPERT 2012” otrzymała firma Terma Technologie Sp. z o.o. za Innowacyjne urządzenie: Pneumatyczną maszynę przeciskową  Max K95S wyprodukowaną przez firmę Terma Technologie Sp. z o.o.

Tekst: Politechnika Świętokrzyska
Zdjęcia: nbi media

SPONSORZY

Prawa do strony www © NBI Media 2017. Wszelkie prawa do strony internetowej zastrzeżone. Projekt i tworzenie : serwisy internetowe - hauerpower.com na wordpress.
Strona internetowa używa plików cookies, brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.