• Polski
  • English
statuetka_podstr

Nagrody EXPERT

W trakcie konferencji zostaną wręczone statuetki EXPERT 2018 firmom z branży technologii bezwykopowych za innowacyjność ich produktów i technologii z zakresu budowy i odnowy sieci podziemnych.

arrow

konkurs_foto_pdstr

NO-DIG POLAND 2008

W dniach 9–11 kwietnia odbyła się III Międzynarodowa Konferencja Technologie Bezwykopowe w Inżynierii Środowiska No-Dig Poland 2008, połączona z wystawą i pokazami terenowymi. Konferencja odbywa się w cyklu dwuletnim, w latach parzystych na przemian z konferencjami krajowymi dotyczącymi nowych urządzeń, materiałów i technologii w wodociągach i kanalizacji, organizowanymi w latach nieparzystych.

No-Dig Poland 2008 był konferencją programową Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Świętokrzyskiej oraz konferencją programową PFTT, która jest członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Technologii Bezwykopowych z siedzibą w Londynie i w tym roku obchodzi jubileusz 10-lecia działalności. Z tej okazji m.in. trzy osoby uhonorowano jubileuszowymi statuetkami Expert 2008.

Zdjęcia: Andrzej Kuliczkowski i PFTT

SPONSORZY

Prawa do strony www © NBI Media 2017. Wszelkie prawa do strony internetowej zastrzeżone. Projekt i tworzenie : serwisy internetowe - hauerpower.com na wordpress.
Strona internetowa używa plików cookies, brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.